Wielofunkcyjny odkurzacz Flex

Elektronarzędzia bardzo ułatwiają wszelkie prace. Przy ich pomocy można wiele rzeczy naprawić, zbudować, przystosować do konkretnych sytuacji, a także – jak w przypadku wielofunkcyjnego odkurzacza flex – wyczyścić.

Wielozadaniowe odkurzacze Flex

Odkurzacze flex występuje zasadniczo w dwóch wersjach – jako przemysłowe urządzenia sprzątające oraz odkurzacze bezworkowe na potrzeby gospodarstwa domowego. Inne tego typu urządzenia to wielozadaniowe i wielofunkcyjne narzędzia z możliwością zamontowania innych, współpracujących z odkurzaczem akcesoriów.
Odkurzacze bezworkowe do używania w gospodarstwie domowym występują jako nieduże, pionowo ustawione urządzenia. Mogą służyć jako tradycyjne maszyny do odkurzania dywanów, podłóg i wykładzin lub można odłączyć część bezprzewodową i znakomicie wyczyścić tapicerkę i wnętrze samochodu.

Odkurzacze Flex – sprzątanie na mokro i na sucho

Odkurzacze Flex w wersji przemysłowej mają zdolność odsysania wody, mycia dużych powierzchni pionowych i poziomych oraz pochłaniania pyłu pozostałego po pracach budowlanych.
Odkurzacz Flex posiada samoczyszczący się filtr, dzięki czemu pył nie jest ponownie rozpraszany w powietrzu (zobacz: https://sklep.car-spa.pl/odkurzacze/flex-vc-21-l-mc-profesjonalny-odkurzacz-przemyslowy-idealny-do-odkurzania-aut). Nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniają turbinie odkurzacza ochronę przez wpływem kurzu, pyłu i drobinek zaprawy do jej wnętrza.
Odkurzacze do czyszczenia na mokro to urządzenia bezworkowe – brud wraz z wodą wpada do szczelnego pojemnika. Pojemnik posiada wygodny uchwyt za pomocą którego można go łatwo opróżnić.

Każdy odkurzacz Flex jest wyposażony w odpowiednie końcówki, służące do wielu rodzajów prac porządkowych. Między innymi są to szczotki, ssawki, ssawki szczelinowe, wąż, filtr, różnego rodzaju dysze i inne – dopasowane do konkretnego modelu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *