Autodetailing i myjka parowa

Dokładne czyszczenie wnętrza nazywane auto detailingiem wnętrza jest kluczem do schludnego i czystego samochodu. Czynności z tym związane zajmują dużo czasu. Można je wykonać samodzielnie lub zlecić specjalistom z branży auto detailing warszawa.

Jeśli dysponujemy odpowiednimi środkami i czasem, możemy sami spróbować swoich sił. Jeśli efekty nie będą zadowalające, zawsze można oddać pojazd w ręce profesjonalistom od auto detailingu warszawa.

Czyszczenie za pomocą myjki parowej

Po dokładnym odkurzeniu całego wnętrza, włącznie z tunelem środkowym przystępujemy do mycia ciśnieniową myjką parową. To klasyczna myjka podłączana do prądu ze zbiornikiem na wodę. Dzięki wysokiemu ciśnieniu i temperaturze jest w stanie usnąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Dużym plusem tej metody jest jednoczesne pozbycie się bakterii i siedlisk roztoczy. Ponadto dokładnie można umyć szyby po stronie wewnętrznej. Po jednorazowym umyciu należy przetrzeć wszystkie powierzchnie mikrofibrą. Odczekać parę minut i jeśli efekt jest zadowalający, można przejść do zabezpieczania i pielęgnacji. Jeśli nie, to powtarzamy czynność mycia parą aż do uzyskania efektu. Nie kierujemy dyszy na elektronikę jak na przykład radio. Pracujemy przy wyłączonym silniku.

Zabezpieczenie i pielęgnacja wnętrza

Posiadając zestaw środków do zabezpieczania i ochrony oraz kilka ściereczek mikrofibry, przystępujemy do zabezpieczania powierzchni wewnątrz. Środki nakładamy w małych ilościach, zachowują dokładność. Końcowa czynność to przetarcie plastikowych elementów ściereczka antystatyczną.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *