Jaki wosk od soft 99?

Pomimo tego, że na wielu forach internetowych dotyczących motoryzacji i szeroko rozumianego autodetailingu przewijają się woski marki soft 99, jako produkty polecane każdemu, to jednak oferta wosków soft 99 jest dość szeroka. Który wosk wybrać, aby był odpowiedni do naszego samochodu? Czym powinniśmy się kierować w wyborze?

Już na samym początku rozważań na temat wosków soft 99 warto podkreślić, że wszystkie woski tego producenta występują w dwóch odmianach – do ciemnych oraz do jasnych lakierów. Niezależnie który wosk wybierzemy, warto dobrać jego wersję do lakieru naszego samochodu. Co prawda nie oznacza to, że wosk do jasnych lakierów nie będzie trzymał się na samochodzie z ciemnym lakierem, to jednak osiągnięty efekt wizualny nie będzie w pełni wykorzystywał możliwości płynących z danego wosku.

Soft 99 Fusso – najpopularniejszy

Najpopularniejszym woskiem od soft 99 jest fusso 12 coat (zobacz ofertę). Na tle innych produktów wyróżnia się trwałością, którą producent określa nawet na 12 miesięcy ochrony lakieru. Przy aplikowaniu tego wosku warto pamiętać jednak o nakładaniu niezwykle cienkiej warstwy, aby uniknąć późniejszych problemów z docieraniem. Jest to jednak wosk gwarantujący najlepszy stosunek jakości do ceny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *